|
Jesli chodzi o Davida to juz wielkim plusem jest wiek miejmy nadzieje ze ten transfer dojdzie do skutku.Co do reszty jestem realisto mysle ze to były okazie bądz koniecznosci albo jak wolicie mniejsze zło.Te opowiesci o doswiarczeniu i t.d to w wolnym tłumaczeniu goło i nie wesoło.
|