|
Bezsensowne te porównania trochę. Z jednej strony niby wtedy faktycznie było paru lepszych na poszczególnych pozycjach ( czy aby na pewno?) i przewaga w lidze była ale z drugiej strony z kim my wtedy w tej lidze rywalizowaliśmy? Heńka już to forum zweryfikowało może czas na "odbrązowienie" piłkarzy?
Pewnych spraw nie da się porównywać 1:1.
Nie twierdzę, że obecnie mamy cudowną drużynę ale jak dla mnie przez Kosę przemawia taka trochę ludzka zawiść. No i faktycznie "włącza" mu się dziadkowanie w stylu: "za moich czasów".
|