Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.07.2011, 19:13
Uważam, że przedstawiciele SKWK powinni zacząć się pojawiać na różnych marszach wspominających historie. Wiadomo, że w Krakowie tego tak dużo nie ma i nie jest to tak hucznie obchodzone jak np. w Warszawie czy Poznaniu, ale może warto to nagłośnić?

Na pewno poprawiła by się frekwencja na takich uroczystościach, na pewno młodzież by się wiecej dowiedziała o historii i tradycji, a może by się poprawiła nawet renoma kibiców wśród niektórych środowisk.
Odpowiedz cytując