MCX napisał(a):

Nowy level narzekania na forum - skoro nie można narzekać na teraźniejszość, narzekajmy na to, co będzie za rok.
Ja wolę się cieszyć nadchodzącym sezonem i europejskimi pucharami.
|
Przez rok sie moze wiele wydarzyc.
Zakladajac wariant pesymistyczny Stana i Roberta moze juz nie byc w Wisle. Wtedy wszystko moze wrocic do "normy" czyli "sciagamy szrot prosze panstwa".
W wersji optymistycznej, Stan i Robert zostaja na dluzej (po dobrym sezonie 11/12) dostajac wieksza swobode i mozliwosci dzialania na rynku transferowym. Dzieki czemu sprawdzeni wypozyczeni zostaja wykupieni a kolejne slabsze ogniwa zostaja wymienione na solidniejsze podzespoly

Tak wiem, rozmarzylem sie
