Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49881
Stary 04.07.2011, 18:03
MCX napisał(a):Wyświetl post
Nowy level narzekania na forum - skoro nie można narzekać na teraźniejszość, narzekajmy na to, co będzie za rok.

Ja wolę się cieszyć nadchodzącym sezonem i europejskimi pucharami.
Przez rok sie moze wiele wydarzyc.

Zakladajac wariant pesymistyczny Stana i Roberta moze juz nie byc w Wisle. Wtedy wszystko moze wrocic do "normy" czyli "sciagamy szrot prosze panstwa".
W wersji optymistycznej, Stan i Robert zostaja na dluzej (po dobrym sezonie 11/12) dostajac wieksza swobode i mozliwosci dzialania na rynku transferowym. Dzieki czemu sprawdzeni wypozyczeni zostaja wykupieni a kolejne slabsze ogniwa zostaja wymienione na solidniejsze podzespoly Tak wiem, rozmarzylem sie
Odpowiedz cytując