Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10470
Stary 04.07.2011, 17:54
HEDu napisał(a):Wyświetl post
aha, czyli jesli 2 czy 3 zawodnikow nie wypaliło tzn ze juz wszyscy nie wypalą i wszyscy są do dupy?
Nie, ale trzeba by się nieźle zastanowić czy lepiej kupować Meliksonów, Genkowów, Chavezów, czy może Aruabareny, Descargi itp ?
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Fiti : 04.07.2011 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując