funkykoval napisał(a):

|
Rekordu tych 10 km za 2 mld złotych przez następne 50 lat chyba nikt nie pobije - wychodzi, że 1 km wybudowano za 200 mln zł !!!!!! Rekord ŚWIATA !!!!!!!!!!!!
|
Nie zapominajmy ze tą brylantową autostradę miesiąc po zbudowaniu trzeba remontować. Bo to ze najdroższa wcale nie znaczy że nadaje się do użytkowania.