funkykoval napisał(a):

Na przykład moznaby wziąć Inakiego Descargę - byłego kapitana Levante Walencja albo Mikela Arruabarrenę gracza Tenerife i Xerez ?
Podejrzewam, że duet Holendórw nie patrzy na zawodników poprzez pryzmat ligi czy klubu tylko poprzez pryzmat przydatności do zespołu.
Uważam, że dobrzy zawodnicy z drużyn z dołu Primera Division są nie do wzięcia, a wyjęcie takich kaszalotów jacy trrafili się Legii zaowocowało konkretnymi ubytkami w budżecie klubu.
Perełki można trafić prędzej w szerokich składach czołowych zespołów - tacy którzy w polskiej lidze będą przydatni. Vide Uche (rez. Espanyolu) czy Astiz (rez. Osasuny).
|
aha, czyli jesli 2 czy 3 zawodnikow nie wypaliło tzn ze juz wszyscy nie wypalą i wszyscy są do dupy?