Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4499
Stary 04.07.2011, 17:06
glazik napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...c9a1&_ticrsn=3
wyprawa 5 kibicow Jagi w dalekie krainy...pociagiem
bardzo poprawny artykul jak na WP


tutaj jak ktos chce pojawiają sie relacje... http://www.dziecibialegostoku.pl/


Zajebistą podróż mają chłopaki pozazdrościć... fanatyzm nie zna granic!
Ostatnio edytowane przez sergio : 04.07.2011 o godz. 22:11.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując