Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
4499
04.07.2011, 17:06
glazik
napisał(a):
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...c9a1&_ticrsn=3
wyprawa 5 kibicow Jagi w dalekie krainy...pociagiem
bardzo poprawny artykul jak na WP
tutaj jak ktos chce pojawiają sie relacje...
http://www.dziecibialegostoku.pl/
Zajebistą podróż mają chłopaki pozazdrościć... fanatyzm nie zna granic!
Ostatnio edytowane przez sergio : 04.07.2011 o godz. 22:11.
TYLKO WISŁA!
sergio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sergio
Znajdź inne posty napisane przez sergio