Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22533
Stary 04.07.2011, 17:03
Donki napisał(a):Wyświetl post
Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem
Paszport oczywiscie jesy wazny.
Dowód jest w trakcie wyrabiania i na 13 prawdopodobie jeszcze nie bedę go miał.

Kociewiak - dzieki
Raczej nie poowinienes miec choc roznie bywa.. raczej dla pewnosci powinienes miec w kieszeni dowod osobisty dla potwierdzenia danych.. Tez mialem na szczescie smieszna historie ze zdjeciem w Paszporcie..
Odpowiedz cytując