Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
22533
04.07.2011, 17:03
Donki
napisał(a):
Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem
Paszport oczywiscie jesy wazny.
Dowód jest w trakcie wyrabiania i na 13 prawdopodobie jeszcze nie bedę go miał.
Kociewiak - dzieki
Raczej nie poowinienes miec choc roznie bywa.. raczej dla pewnosci powinienes miec w kieszeni dowod osobisty dla potwierdzenia danych.. Tez mialem na szczescie smieszna historie ze zdjeciem w Paszporcie..
Glazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glazik
Znajdź inne posty napisane przez Glazik