Donki napisał(a):

Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem
|
Dwa lata temu miałem taką samą sytuacje ze starym zdjęciem w paszporcie, kilka razy jeżdziłem i nigdy nie miałem problemu.