Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22532
Stary 04.07.2011, 16:48
Donki napisał(a):Wyświetl post
Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem
Dwa lata temu miałem taką samą sytuacje ze starym zdjęciem w paszporcie, kilka razy jeżdziłem i nigdy nie miałem problemu.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 04.07.2011 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując