Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22530
Stary 04.07.2011, 16:36
Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem
Paszport oczywiscie jesy wazny.
Dowód jest w trakcie wyrabiania i na 13 prawdopodobie jeszcze nie bedę go miał.

Kociewiak - dzieki
Ostatnio edytowane przez Donki : 04.07.2011 o godz. 16:54.
Odpowiedz cytując