Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49869
Stary 04.07.2011, 15:18
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - przecież ja to podawałem jako przykład że pomimo gigantycznej różnicy poziomu sportowego wyniki mogą być różne. Ze nawet słabiuteńki klub raz na jakis czas wygra z hegemonem dzięki ambicji szczęściu i dobrej formie.
Zerknij sobie na wyjściowe jedenastki Juve i City w tych meczach:

http://www.transfermarkt.de/de/lech-...t_1050290.html

http://www.transfermarkt.de/de/juven...t_1050288.html

http://www.transfermarkt.de/de/lech-...t_1050291.html

Oczywiście fajnie to brzmi ze się pokonało Manchester City i się nie przegrało z Juve, ale te druzyny sa znane z innych zawodników niż z tych którzy w tych meczach występowali. Tak samo to nie ma sensu cieszyć się zbytnio z wygranej naszej Kadry z Argentyna, bo Alejandro Cabral to nie to samo co Lionel Messi czy Sergio Agüero. Do dziś podtrzymuje zdanie ze Amica by dostała straszne baty od Juve i City gdyby te drużyny nie zlekceważyły sobie Lige Europejska.

PS: Sorry za mój Polski, cale życie spędzam na emigracji i sorry za Off-topic
Odpowiedz cytując