Angmir napisał(a):

Wiadomo że te procenty to tak dla lepszego zobrazowania mojej wypowiedzi. A ludzie tutaj robia licytacje czy 10 czy 20.
Mówię wam popatrzcie na Juve z Lechem na Levadię z Wisłą, o Karabachu nie wspomnę.
Wszystko siedzi w głowie !! No i żeby zaprezentować umiejętności trzeba też mieć paliwo do zapie&&&nia przez cały mecz.
Mądralków którzy nic nie wnoszą do dyskusji tylko skupiają się na mojej osobie nie komentuje.
|
A kto z czasów Levadii został w Wiśle ?

1 czy 2 piłkarzy

?