Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10466
Stary 04.07.2011, 14:24
HEDu napisał(a):Wyświetl post
przeciez ja mowilem o zawodnikach 2 ligi a nie 1 i to jeszcze czolowych zespolow. mozna sie zabrac za przeczesywanie rynku Primera Division z miejsc 15-20 : D
Na przykład moznaby wziąć Inakiego Descargę - byłego kapitana Levante Walencja albo Mikela Arruabarrenę gracza Tenerife i Xerez ?
Podejrzewam, że duet Holendórw nie patrzy na zawodników poprzez pryzmat ligi czy klubu tylko poprzez pryzmat przydatności do zespołu.
Uważam, że dobrzy zawodnicy z drużyn z dołu Primera Division są nie do wzięcia, a wyjęcie takich kaszalotów jacy trrafili się Legii zaowocowało konkretnymi ubytkami w budżecie klubu.
Perełki można trafić prędzej w szerokich składach czołowych zespołów - tacy którzy w polskiej lidze będą przydatni. Vide Uche (rez. Espanyolu) czy Astiz (rez. Osasuny).
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując