Cytat:
|
Staliście się bastionem PiS-u tak jak i bastionem PO jest ponad polowa Polski - bo tak chcieli ludzie którzy poszli na wybory. Trzeba było głosować w mieście na PO to by wam nie zwiększyli do 146 tylko 346 i pewnie wszyscy byliby szczęśliwi bo w każdej rodzinie byłby urzędnik
|
Ulubiony argument wyborcow i politykow PO/PiSu.
Scenka 1
Rzadzi PiS jest zle
Odpowiedz wyborcow/politykow PiSu jakbyscie wybrali PO to dopiero by bylo zle. My rzadizmy niedobrze, ale nie wybierajcie PO bo by bylo jeszcze gorzej
Scenka 2
Rzadzi PO jest zle
Odpowiedz wyborcow/politykow PO jakbyscie wybrali PiS to dopiero by bylo zle. My rzadizmy niedobrze, ale nie wybierajcie PiSu bo by bylo jeszcze gorzej
Wszedzie tylko mniejsze zlo

A ja wam powiem wy..c w kosmos PiS/PO/SLD/PSL niech te mordy, ktore rzadza nami kilkadziesiat lat ida do lopaty, dac szanse partia z poza rzadu i BYC MOZE cos sie zmieni. Mysle ze lepiej miec szanse na zmiany niz znowu wybrac kogos z wielkiej czworki i byc pewnym, ze bedzie tak samo zle albo i gorzej