Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13126
Stary 04.07.2011, 13:44
Cytat:
Staliście się bastionem PiS-u tak jak i bastionem PO jest ponad polowa Polski - bo tak chcieli ludzie którzy poszli na wybory. Trzeba było głosować w mieście na PO to by wam nie zwiększyli do 146 tylko 346 i pewnie wszyscy byliby szczęśliwi bo w każdej rodzinie byłby urzędnik
Ulubiony argument wyborcow i politykow PO/PiSu.
Scenka 1
Rzadzi PiS jest zle
Odpowiedz wyborcow/politykow PiSu jakbyscie wybrali PO to dopiero by bylo zle. My rzadizmy niedobrze, ale nie wybierajcie PO bo by bylo jeszcze gorzej

Scenka 2
Rzadzi PO jest zle
Odpowiedz wyborcow/politykow PO jakbyscie wybrali PiS to dopiero by bylo zle. My rzadizmy niedobrze, ale nie wybierajcie PiSu bo by bylo jeszcze gorzej

Wszedzie tylko mniejsze zlo A ja wam powiem wy..c w kosmos PiS/PO/SLD/PSL niech te mordy, ktore rzadza nami kilkadziesiat lat ida do lopaty, dac szanse partia z poza rzadu i BYC MOZE cos sie zmieni. Mysle ze lepiej miec szanse na zmiany niz znowu wybrac kogos z wielkiej czworki i byc pewnym, ze bedzie tak samo zle albo i gorzej
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.