emj10 napisał(a):

1q2 kiedyś raczej wyśmiałbym Cię za ten post, ale teraz muszę się niestety w 100% z nim zgodzić. Co potrafi zrobić 9 miesięcy w mieście, które brudnymi łapami przejął PiS. Kadrę urzędniczą zwiększył ze 108 osób do 146 osób w ciągu tego czasu, a zatrudnienie znalazł tu choćby Jacek Sasin, czy połowa dawnej Kancelarii Prezydenckiej. Trudno komentować takie sprawy mając osoby w rodzinie, które pracowały dla miasta od dekad, dziadka, który zakładał w latach 50-tych Stolarkę Budowlaną, czy samorządowców działających w mieście od początku lat 90-tych (w tym ojca). Teraz w 9 miesięcy staliśmy się bastionem PiS-u i głównym darczyńcą dla tej partii na wybory parlamentarne.
Jakby ktoś chciał poczytać.
|
Rozumiem że Ty jakbys został powiedzmy burmistrzem obsadziłbyś urzędy ludźmi których nie znasz..... taaa już to widzę. TAk jakbym do Donalda miał pretensje zaraz po wyborach że wybral sobie Grabarczyka i Klicha na ministrów nie wiedzą czy są profesjonalistami czy amatorami w danych dziedzinach. Powiem więcej wybral BRUDNYMI ŁAPAMI (co za tekst Gierek a raczej Cyrankiewicz się kłania) mogłes dodać że to zapchlone karły reakcji....hehe
Inna sprawa jeśłiby sie okaząlo że są to faktycznie niekompetentne pociotki polityków ale tu żadnego merytorycznego argumentu nie zauważyłem.
Staliście się bastionem PiS-u tak jak i bastionem PO jest ponad polowa Polski - bo tak chcieli ludzie którzy poszli na wybory. Trzeba było głosować w mieście na PO to by wam nie zwiększyli do 146 tylko 346 i pewnie wszyscy byliby szczęśliwi bo w każdej rodzinie byłby urzędnik