Powiedzmy: David "Dudu" Biton
Mały reportaż o nim (niestety bez tłumaczenia):
http://www.youtube.com/watch?v=Nt-UwUsqpdI
Mi to nie przeszkadza ze będziemy mieli kolejnego Żyda w drużynie (mowie to jako pol-Arab

) Liczy się to ze chłopaki na boisku będą dawać z siebie 1906 % dla naszej ukochanej WISŁY !