Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49828
Stary 04.07.2011, 10:24
Powiedzmy: David "Dudu" Biton
Mały reportaż o nim (niestety bez tłumaczenia): http://www.youtube.com/watch?v=Nt-UwUsqpdI

Mi to nie przeszkadza ze będziemy mieli kolejnego Żyda w drużynie (mowie to jako pol-Arab ) Liczy się to ze chłopaki na boisku będą dawać z siebie 1906 % dla naszej ukochanej WISŁY !
Odpowiedz cytując