Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49820
Stary 04.07.2011, 10:08
stwierdzając fakty to szkoda że Wisła pod rządami Holendrów powoli przestaję być już polskim klubem wielce prawdopodne jest że już w tej rundzie w naszej drużynie w pierwszej jedenastce zagra więcej Żydów niż Polaków aż dziw bierze że nikomu to nie przeszkadza
Odpowiedz cytując