|
stwierdzając fakty to szkoda że Wisła pod rządami Holendrów powoli przestaję być już polskim klubem wielce prawdopodne jest że już w tej rundzie w naszej drużynie w pierwszej jedenastce zagra więcej Żydów niż Polaków aż dziw bierze że nikomu to nie przeszkadza
|