|
Jeśli informacja o transferze definitywnym Jovanovica i wypożyczeniu Bitona jest prawdziwa to zastanawiam się, czy nie lepiej by było zrobić dokładnie na odwrót, tzn kupić Davida a wypożyczyć Marko.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|