Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13121
Stary 04.07.2011, 09:26
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Na pewno mi będzie wdzięczny za inną analizę - niech nikt nie wyjeżdża o jakimś ciosie poniżej pasa.To bardziej rys historyczny
Otóż wiślak68 był znanym i lubianym gościem w tym temacie - to nie dziwne bo jego poglądy były zbieżne tak z poglądami większości, co nie jest niczym złym, jak były zbieżne z poglądami dawnego kierownictwa(co później dało mu fory).
Poglądy jak poglądy - Pis Chrystus narodu - Po - banda największych kanalii - to tak w skrócie.Ogólnie nic niezwykłego
To że był bardziej Pisowski niż sam Pis to raz, z tego co pamiętam to nawet gdy Rodziny Katyńskie oficjalnie nie chciały się mieszać w jakieś Pisowskie wojenki(nie pamiętam o co chodziło ale coś tam Pis sobie wyszczekał , podcierając sie rodzinami a rodziny stwierdziły że by ich w to nie mieszać) to on stwierdził że on zna rodziny i te rodziny co zna to są i zawsze będą za Pisem.Można i tak - cała sprawa się jebła kiedy oficjalnie zaczął dołki kopać pod radnym Olszówką , co gorsza nie tylko w rzeczywistości ale tu na forum a może odwrotnie - ogólnie tu i tu
Wtedy wszyscy wymiękli bo jak zawsze należy podejrzewać polityków o to że ściemniają by się przypodobać - najlepiej max pół roku przed wyborami, to Olszówka był gościem z wiślackim sercem od zawsze a nie od przypadku, co potwierdziły nie jakieś anonimowe nołnejmy jak ja tylko osoby działające od dawna na Wiśle

I co się okazało?że ponoć kibic Wisły - wiślak68 a tak na prawdę krakowski członek Pisu, kopał dołki przed radnym tylko dlatego że radny opuścił/został wykluczony z klubu PIS w Krakowie i został radnym niezależnym.
To wystarczyło by wiślak68 - najwierniejszy z wiernych ale nie wierny Wiśle a Pisowi zaczął jechać po radnym i nie za to co on robił a za to że już nie jest z nimi.Typowa zagrywka członka Pisu - nie z nami to przeciwko nam i my cie zgnoimy
Gdyby to było forum Pisu a nie Wisły to jasna sprawa ale to forum Wisły i gnojony był człowiek tylko dlatego że w partii już nie był i to przez niby wiślaka - członka tej partii.

I nie pisze tego z satysfakcją tylko widzę że wiślak68 po chwili gdzie jakieś zdrowy rozsądek kazał mu odpuścić, to znów rządzi i znów rozstawia po kątach.Antykomunizm? - Tylko Pis, gdzie walczących z komuną którzy są w Pisie można by dziś policzyć na palcach jednej ręki ale co oczekiwać po kolesiu który nic nie zrobił dla Wisły a w imię interesów partyjnych ,będzie jechał po człowieku który zrobił/starał się zrobić dużo a jedynym jego minusem było to że był a nie jest w Pisie.

Żal
Rozmawiamy o polityce a ty kolejny raz wyskakujesz z argumentami ad persona. Jak masz problem z wislakiem68 to masz priv i wrzucaj ile chcesz. Parę razy juz pisałem do ciebie żebyś oparł swoje posty na argumentach ale zawsze po moich pytaniach znikasz by pojawić się jak trzeba jakiemus "pisowcowi","moherowi" czy"kibolowi' dowalić
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej