Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13120
Stary 04.07.2011, 09:21
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Na pewno mi będzie wdzięczny za inną analizę - niech nikt nie wyjeżdża o jakimś ciosie poniżej pasa.To bardziej rys historyczny
Otóż wiślak68 był znanym i lubianym gościem [...]
Żal
Faktycznie żal czytać takie farmazony. Ale to stara komusza metoda, nie ma taki argumentów, bo niby skąd, to wymyśla jakąś śmichu wartą historyjkę i przedstawia ją jak kroniki Długosza, mając nadzieję że dramatyczna forma przedstawienia farmazon uwiarygodni. .

Dla myślącej większości ktoś dyskutujący merytorycznie i kulturalnie zawsze jest "znany i lubiany", choćby nie pasował komuszym agitatorom.

------------------------------------------------------------------------------------------

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rusza...wiadomosc.html

"- Boimy się, że za przykładem Wałbrzycha, tam gdzie Platforma Obywatelska fałszowała wybory, takie fałszerstwa mogą powtórzyć się w całym kraju - powiedział na spotkaniu w Radomiu poseł Suski. Podkreślił, że w każdym państwie jest możliwość kontrolowania wyborów. Prawo i Sprawiedliwość chce mieć mężów zaufania w każdej komisji wyborczej."


Nareszcie zaczynają myśleć, wiadomo że "nie ważne kto głosuje, nie ważne jak głosuje, ważne kto liczy głosy".

Uderz w stół....

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polit...wiadomosc.html

"Komentując sprawę powołania przez PiS "Korpusu Ochrony Wyborów", który ma strzec demokracji, Borusewicz stwierdził, że "PiS boi się przegrania wyborów". - I to widać, że już przygotowuje się do takiej sytuacji – mówił."

Hehehe bo przecież PO nie boi się przegrania wyborów, dlatego dwa dni im sie marzą. Mimo ze Konstytucja jasno określa kiedy wybory mogą się odbywać. w " dzień wolny od pracy". Ja się zgłaszam do Korpusu
Hej Nasz TS !!