1q2 napisał(a):

Na pewno mi będzie wdzięczny za inną analizę - niech nikt nie wyjeżdża o jakimś ciosie poniżej pasa.To bardziej rys historyczny
Otóż wiślak68 był znanym i lubianym gościem [...]
Żal
|
Faktycznie żal czytać takie farmazony. Ale to stara komusza metoda, nie ma taki argumentów, bo niby skąd, to wymyśla jakąś śmichu wartą historyjkę i przedstawia ją jak kroniki Długosza, mając nadzieję że dramatyczna forma przedstawienia farmazon uwiarygodni.

.
Dla myślącej większości ktoś dyskutujący merytorycznie i kulturalnie zawsze jest "znany i lubiany", choćby nie pasował komuszym agitatorom.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rusza...wiadomosc.html
"- Boimy się, że za przykładem Wałbrzycha, tam gdzie Platforma Obywatelska fałszowała wybory, takie fałszerstwa mogą powtórzyć się w całym kraju - powiedział na spotkaniu w Radomiu poseł Suski. Podkreślił, że w każdym państwie jest możliwość kontrolowania wyborów. Prawo i Sprawiedliwość chce mieć mężów zaufania w każdej komisji wyborczej."
Nareszcie zaczynają myśleć, wiadomo że "nie ważne kto głosuje, nie ważne jak głosuje, ważne kto liczy głosy".
Uderz w stół....
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polit...wiadomosc.html
"Komentując sprawę powołania przez PiS "Korpusu Ochrony Wyborów", który ma strzec demokracji, Borusewicz stwierdził, że
"PiS boi się przegrania wyborów". - I to widać, że już przygotowuje się do takiej sytuacji – mówił."
Hehehe bo przecież PO nie boi się przegrania wyborów, dlatego dwa dni im sie marzą. Mimo ze Konstytucja jasno określa kiedy wybory mogą się odbywać. w " dzień wolny od pracy". Ja się zgłaszam do Korpusu
