Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13116
Stary 04.07.2011, 01:47
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętaj że wiślak68 to członek Pisu więc dla niego Pis będzie naj we wszystkich kategoriach.To taka typowo Ruska mentalność - trza być naj w każdej kategorii - naj antykomunistycznym, naj zajebistym we wszystkim, najuczciwszym ,najprawdziwszym,naj prawym i naj sprawiedliwym - a cała reszta to rusko,niemiecko żydowcy zdrajcy i zbrodniarze
Kolego 1q2,
Bardzo się cieszę że przybliżyłeś za mnie koledze Karamzow źródło informacji na temat członkowstwa Sołżenicyna w partii komunistycznej. Napewno będzie Ci bardzo wdzięczny za tak rzeczową analizę . Przy okazji zauważy też na pewno ile masz w sobie z Katona ("A poza tym uważam że PIS należy zniszczyć"). Nie mylić z "typowo Ruską mentalnością" . Bo przecież jesteś światły i wykształcony euro pejczyk .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 04.07.2011 o godz. 01:56.