Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 03.07.2011, 23:49
Legia kiedyś ograła bodajże Bordeux, OM i PSG (dwa z nich, a jeden remis). No, ludzie! To jest żaden wyznacznik, różne kluby zaczynają przygotowania w różnym czasie, każdy jest na innym etapie. Obrazując: najlepiej to widać w mangerach, gdzie jedna liga zaczyna w sierpniu i w lipcu zawodnicy mają kondycję 60-70%, a inna liga zaczyna w lipcu i w lipcu ma kondycje 90-100%.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując