dj_ibutti napisał(a):

|
Nie chciał kolejnego konfliktu z kibicami, bo dobrze wie, że na Basalaj sp....aj by się mogło nie skończyć.
|
Nie zrozumieliśmy się.
Co poniektórzy tutaj uważali, że Basałaj zmienił zdanie (z "nie na wyjazdy", na "tak na wyjazdy") gdyż liczył że ugra coś u Ekstraklasy (tak jak Lech niby ma niższą karę). Pytam właśnie tych ludzi, bądź innych co Basałaj mógł chcieć ugrać? Bo ja nie mam pojęcia...
Pozdrawiam