Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
wyspaNH
Junior Member
Od: 03.2011
Offline
#
4484
03.07.2011, 23:30
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...wiadomosc.html
Jestem mile zaskoczony !
wyspaNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyspaNH
Znajdź inne posty napisane przez wyspaNH