Piotson napisał(a):

|
Pierwszy sezon za Maciusia który był niesamowity w wykonaniu Wisły, tylko jedna porażka, pewnie pamiętasz gdzie.
|
No, właśnie pamiętam gdzie, tak się składa że polską ligą interesuję się wręcz chorobliwie (myślę więc, że koledze chodziło o Wisłę Kasperczaka, a nie Skorży). Dlatego wystarczyło by kolega napisał "gromiliśmy większość po 4-0" to bym się nie czepiał. Nie czepiał bym się również, gdyby Wisła wtedy ze wszystkimi gładko wygrywała, rzadko remisowała i lekko przegrywała. No, ale kolega napisał o wszystkich. Pech chciał, że akurat w tamtych latach na Łazienkowskiej gromiona była.. Wisła
