Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14393
Stary 03.07.2011, 23:05
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy sezon za Maciusia który był niesamowity w wykonaniu Wisły, tylko jedna porażka, pewnie pamiętasz gdzie.
No, właśnie pamiętam gdzie, tak się składa że polską ligą interesuję się wręcz chorobliwie (myślę więc, że koledze chodziło o Wisłę Kasperczaka, a nie Skorży). Dlatego wystarczyło by kolega napisał "gromiliśmy większość po 4-0" to bym się nie czepiał. Nie czepiał bym się również, gdyby Wisła wtedy ze wszystkimi gładko wygrywała, rzadko remisowała i lekko przegrywała. No, ale kolega napisał o wszystkich. Pech chciał, że akurat w tamtych latach na Łazienkowskiej gromiona była.. Wisła
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 03.07.2011 o godz. 23:07.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując