Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14392
Stary 03.07.2011, 22:30
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie przypominam sobie takiego sezonu.
Pierwszy sezon za Maciusia który był niesamowity w wykonaniu Wisły, tylko jedna porażka, pewnie pamiętasz gdzie.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html
1. Wisła Kraków 30 77 24 5 1 68-18 14 1 0 42-6 10 4 1 26-12
M.in.
Jagiellonia 5:0
Zagłębie 4:0
ŁKS Łódź 5:2
Korona 4:0
Lech 4:2
Ruch Chorzów 0:3
Odpowiedz cytując