Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hassarol
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
13108
03.07.2011, 22:18
Na miejscu Bosaka wstałbym i wyszedł uprzednio podpalając obydwie panie (zwłaszcza richardson)...
http://www.dailymotion.com/video/xjo...om=embediframe
hassarol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hassarol
Znajdź inne posty napisane przez hassarol