Wyświetl pojedynczy post
hassarol
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13108
Stary 03.07.2011, 22:18
Na miejscu Bosaka wstałbym i wyszedł uprzednio podpalając obydwie panie (zwłaszcza richardson)...
http://www.dailymotion.com/video/xjo...om=embediframe