Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13106
Stary 03.07.2011, 20:55
Cytat:
Ludzie po studiach mniej niż 5 nie powinni brać, tylko się boją bo im się opowiada, że 100 jest na ich miejsce a to się już kończy, bo ten rocznik co teraz był na maturze to jak przyjdzie do pracy to dopiero będą jaja - oni będą chcieli 5/mc a huja wiedzą.
I dlatego jesteśmy frajerami, bo ludzie są tępi. To że nas inne narody ruchają to tylko skutek a nie przyczyna.
Ja bym nie powiedzial, ze jestesmy tepi. raczej u Polakow gore nad uczciwoscia bierze pazernosc i pozniej mamy rozne kwiatki. Zamiast rzadzic tym krajem to politycy wola dorwac sie do koryta, nakrasc, porobic sobie ukladow i dziekuje, ja i rodzinka ustawieni na cale zycie. I to najmniejszym nakladem sil, rzadzeniem sie nie interesowalem, poruszalem tematy zastepcze mydlac ludziom oczy kibicami, smolenskiem, dopalaczami, zrobilem kilka glosnych akcji typu zamykanie stadionow, ustawa antyhazardowa itd
Lepiej jak partia wypada z parlamentu to isc do nastepnej, ktora w nim nadal jest. Fajnie tez pobyc w PiSie, zalozyc PJN i wyjebac do PO zeby miec ciepla posadke gwarantowana
I tak to sie kreci, my (politycy) sie dajemy "ruc.ac" bo nam to jest obojetne. Cel to dorwac sie do koryta, utrzymac sie przy korycie za wszelka cene, zajmowac sie glupotami zamiast ciezka praca i tyle. A polska? Przyjda nowi za 40 lat to niech oni sie martwia co dalej
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.