0 22 napisał(a):


Jeżeli ten nie należy to który niby należy?
|
dla Ciebie pewnie tylko ten
http://forum.legionisci.com/
ale po kiego grzyba wtrącasz trzy grosze poza tematem? liczniki nabijasz?
ot i kolega szybszy...
a moim zdaniem im wszystkim nie zależy na tym abyśmy my jeździli za druźyną.. starają się pokazać że są za nami.............