Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.07.2011, 20:42
0 22 napisał(a):Wyświetl post


Jeżeli ten nie należy to który niby należy?
dla Ciebie pewnie tylko ten

http://forum.legionisci.com/

ale po kiego grzyba wtrącasz trzy grosze poza tematem? liczniki nabijasz?


ot i kolega szybszy...
a moim zdaniem im wszystkim nie zależy na tym abyśmy my jeździli za druźyną.. starają się pokazać że są za nami.............
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 03.07.2011 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując