A według tego artykułu jednym z tych którzy się przeciwstawili był Ruch
http://www.dziennikzachodni.pl/sport....html?cookie=1
Według weszło Ruch był za.
Ja bym się bardziej przychylał do tej pierwszej opcji, gdyż na Ruchu wielkiej frekwencji nie ma, a dają 1000 biletów dla gości, czyli to jest spory zastrzyk pieniędzy. Za zachowanie swoich kibiców na wyjeździe też do tej pory chyba nic nie płacili, więc jaki niby mieliby mieć interes
