Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.07.2011, 20:41
MHaifa napisał(a):Wyświetl post
Teraz Wisla uchodzi w Izraelu za lepsze miejsce promocji niz Izrael ktory jest bardzo slabo obserwowany (poza Belgami). Slowo Europa robi wrazenie na tutejszych pilkarzach dlatego Wisla jesli da podobne warunki do izraelskich klubow to ma przewage ze tak powiem... geograficzna
W sumie tak było do aktualnego okienka, bo w tym okienku widać, że powoli w Europie zaczyna się Izrael dostrzegać na futbolowej mapie. Makriev poszedł do Kyrylii Sowietow Samara, Djako do Azhni, Hemed do RCD Mallorca, Eneyama do Lille, Zahavi do Palermo, Vermouth do Kaiseslautern, Bondarv do Wolgi, a Basad do Brestu. Te kluby już wyglądają całkiem przyzwoicie.
Odpowiedz cytując