Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.07.2011, 20:40
Niektorzy nigdy nie beda zadowoleni, co klub i biedny Basałaj by zrobili..
Jesli nikt nie ma dowodow, ze Wisła cos chciała, Wisła tego nie dostała, wiec zagłosowała na nie, to lepiej milczeć.

Zresztą wiedząc jak zaglosuje cała reszta ligi, były by to odmrażanie sobie uszu na złość mamie. Bo chyba nikt nie bedzie po nocach płakać, że jakieś tam dwa kluby powiedziały nie, jak cała reszta krzyczy TAK.

Szukacie układów wszędzie i zawsze.. A co do tych wstępnych głosowań - już widze jak Jaga zamykająca faszysto-chuliganom trybunę i Lech po Bydgoszczy beda szate rwać w obronie kibiców.. ha ha ha

PS. Jakiego komunikatu wy na oficjalnej chcecie? Przecież to był by strzał we własne kolano, już widze te przedruki na onecie - "Wisła w obronie kiboli, Legia i reszta ligi mowi stanowcze NIE!"
Ostatnio edytowane przez fan01 : 03.07.2011 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując