|
Na tej liście są dwa kluby którym mogło zależeć żeby ją opublikowano, no po części trzy kluby.
Ja mam jasny pogląd na naszego prezesa. Czysta zimna kalkulacja na to żeby coś ugrać. Chociaż sądzę że ta lista wyszła z Lubina, to równie dobrze mogła wyjść od nas. A że jest na rękę to że po pierwsze nie ma kibiców gościa a po drugie że można powiedzieć działamy dla kibiców... Toż tylko się "szczerze" uśmiechnąć.
Tu nie chodzi o to aby być za zakazem czy przeciw. Tu chodzi o prawdziwe działania, o to co się robi.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 03.07.2011 o godz. 20:21.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|