Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
11
03.07.2011, 19:55
Tyle kurew poleciało na Basaja, a okazało się, że jedynie nasz klub obok Zaglębia stanął za fanami, jeszcze doszukują się podtekstów. Co kol wiek by nie zrobił i tak źle.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.07.2011 o godz. 19:57.
westersyl