prezes85 napisał(a):

|
Jak dla mnie to szybszy Genkov z lepszym strzałem. Może być wzmocnienie na miarę Meliksona. No i będzie miał kto karne strzelać...
|
Jeszcze przydałby się ktoś z Młodej Ekstraklasy o nieco innej charakterystyce, aby mógł wchodzić na końcówki meczów. Przydałby nam się własny Sobiech, czy Kucharczyk ; )
Ktoś kto się orientuje mógłby napisać co nieco o grze tych co wracają z wypożyczeń do nas?