Żmijka napisał(a):

|
Tam ktoś zapomniał postawić przecinka czy mamy się spodziewac np meczu Wisła-Legia w poniedziałek o 18.30?!
|
Z tego co pamiętam w poniedziałki mają być mecze tzw. czwartego wyboru, czyli hity inaczej. Tak swoją drogą to nie przypominam sobie ligi w Europie, która grałaby kolejkę przez 4 dni.