Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14386
Stary 03.07.2011, 19:26
Cytat:
Nowością w nowym będzie jeden pojedynek w poniedziałek. Hitowe konfrontacje naszej ligi będą rozpoczynać się o godzinie 18:30, a pokaże je Canal Plus oraz przede wszystkim stacja Eurosport 2. To oznacza, iż mecze Ekstraklasy będzie można obejrzeć też w ponad 20 krajach w całej Europie.
Tam ktoś zapomniał postawić przecinka czy mamy się spodziewac np meczu Wisła-Legia w poniedziałek o 18.30?!
Odpowiedz cytując