Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
49782
03.07.2011, 18:54
Wiecie moze czy jutro bedzie konferencja
bo portal 2x45.pl podal ze jutro moze sie wszystko wyjasnic .
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123