Zbychu napisał(a):

|
Nie lekceważyłbym Polonii.Jak na razie to oni raczej ściagają najlepszych piłkararzy,a przynajmniej sprawdzonych w naszej lidze(Sikorski,Jeż).Można się śmiać że Wojciechowski ma niekonwencjonalne pomysły ale to nie oznacza że wszystkie się odbiją czkawką,wręcz przeciwnie ostatnio uważam że prezes Polonii jakby rozsądniej postępował - zarobił za Mierzejewskiego duże(za duże) pieniądze świadomie odrzucając początkowe również niezłe oferty turków podbijając tym samym cene.
|
Z Poloni odeszło 6 zawodników pierwszego składu : Sobiech , Mierzejewski , Smolarek , Pietrasiak ,Gołębiewski , Andreu
w tym 4 najlepszych strzelców zespołu i co najważniejsze bezsprzecznie najlepszy zawodnik
przyszło 3 piłkarzy Górnika + Baszczyński i nimi chcą wygrać polską lige ? litości
jeśli zajmą w nadchodzacym sezonie wyższe miejsce niz w sezonie 10/11 to już będzie cud