Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14384
Stary 03.07.2011, 18:01
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Nie lekceważyłbym Polonii.Jak na razie to oni raczej ściagają najlepszych piłkararzy,a przynajmniej sprawdzonych w naszej lidze(Sikorski,Jeż).Można się śmiać że Wojciechowski ma niekonwencjonalne pomysły ale to nie oznacza że wszystkie się odbiją czkawką,wręcz przeciwnie ostatnio uważam że prezes Polonii jakby rozsądniej postępował - zarobił za Mierzejewskiego duże(za duże) pieniądze świadomie odrzucając początkowe również niezłe oferty turków podbijając tym samym cene.
Z Poloni odeszło 6 zawodników pierwszego składu : Sobiech , Mierzejewski , Smolarek , Pietrasiak ,Gołębiewski , Andreu

w tym 4 najlepszych strzelców zespołu i co najważniejsze bezsprzecznie najlepszy zawodnik

przyszło 3 piłkarzy Górnika + Baszczyński i nimi chcą wygrać polską lige ? litości

jeśli zajmą w nadchodzacym sezonie wyższe miejsce niz w sezonie 10/11 to już będzie cud
Odpowiedz cytując