Zbychu napisał(a):

|
Owszem chciałbym żeby Wisła wszystko wygrywała i lige i puchar Polski a do tego grała w fazie grupowej Ligi Mistrzów.Problem w tym że lata kiedy gromiliśmy wszystkich w Polsce po 4:0 już się skończyły,
|
Nie przypominam sobie takiego sezonu.
