Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13097
Stary 03.07.2011, 17:21
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tak opowiadaj dalej te bajki...
Zaleciało mi Edmundem Klichem . Pisałem o dieslu bo na takim jeżdżę, stacja w okolicach Witanowej, A w Kielcach ropa 5,09.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.07.2011 o godz. 17:23.
Hej Nasz TS !!