Don Donson napisał(a):

|
Dokładnie, siatka powinna być do dachu. Nie wiem, dlaczego kluby tego nie chcą robić. Podczas oceny ryzyka na stadionie KSC (tak, byłem i widziałem), na takie pytania ubezpieczycieli kierownik obiektu pytał po co...ignorant.
|
Najlepsze że koszt takiej siaki w porównaniu z potencjalnymi szkodami znikomy.