Zbychu napisał(a):

|
Owszem chciałbym żeby Wisła wszystko wygrywała i lige i puchar Polski a do tego grała w fazie grupowej Ligi Mistrzów.Problem w tym że lata kiedy gromiliśmy wszystkich w Polsce po 4:0 już się skończyły,obecnie liga jest bardziej wyrównana i ciągnięcie wszystkich srok za ogon ...Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić aby 2 dni po meczu z Juventusem czy chociażby Panathinaikosem nasi piłkarze mieli jeszcze tyle sił i ambicji na Zagłębie Lubin z całym szacunkiem dla Zagłębia.A zależność będzie wprost proporcjonalna - im lepiej będziemy radzić sobie w europejskich rozgrywkach,tym bardziej będzie zależało naszym krajowym rywalom aby sprawić niespodzianke i nas ograć.
|
mamy może maksymalnie z 20% szans na faze grupową LM i 30-40 % na LE a tu juz takie rozkminy co jest ważniejsze
może awansujemy do LM a moze już w wrześniu będziemy mieli nowego trenera , tu wszystko jest możliwe tyle jest niewiadomych