Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49778
Stary 03.07.2011, 16:45
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Z doniesień medialnych o Bitonie wynika, że jednak chcemy napastnika pozyskać na zasadzie transferu definitywnego, a nie tylko wypożyczać.

Biorąc pod uwagę, że Biton wcześniej kosztował Belgów 500 tys. €, to jest to spory wydatek. Plus Jovanović za którego (choć w promocji) też trzeba sporo zapłacić.

Stąd pewnie tyle wypożyczeń (Diaz, Nunez) i darmowych zawodników (Lamey, Iliew). Po prostu trzeba było oszczędzić, by mieć pieniążki na Bitona i Jobanovica.
Do tego właśnie Biton i Jovanovic wydają się najsolidniejszymi z naszych wzmocnień. Cieszy, że płacimy tylko wówczas, gdy zawodnik na 100% wart jest wydanej kwoty.
Odpowiedz cytując