Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 03.07.2011, 16:31
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
To Kamil zdajsie mówil ze jak do Polski to tylko Gornik lub Wisła.

Jak widac tym trzecim mialby byc Belchatów ........
Widocznie w obu go nie chcieli.

Widać z resztą po zarobkach, że szału nie ma. 30-40 tys. miesięcznie - czyli kontrakt 120 tys. € rocznie. Naprawdę bardzo skromnie. Gdyby był rozrywany, mógłby zaśpiewać więcej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując