Wojtas napisał(a):

To Kamil zdajsie mówil ze jak do Polski to tylko Gornik lub Wisła.
Jak widac tym trzecim mialby byc Belchatów ........
|
Widocznie w obu go nie chcieli.
Widać z resztą po zarobkach, że szału nie ma. 30-40 tys. miesięcznie - czyli kontrakt 120 tys. € rocznie. Naprawdę bardzo skromnie. Gdyby był rozrywany, mógłby zaśpiewać więcej.