|
Z doniesień medialnych o Bitonie wynika, że jednak chcemy napastnika pozyskać na zasadzie transferu definitywnego, a nie tylko wypożyczać.
Biorąc pod uwagę, że Biton wcześniej kosztował Belgów 500 tys. €, to jest to spory wydatek. Plus Jovanović za którego (choć w promocji) też trzeba sporo zapłacić.
Stąd pewnie tyle wypożyczeń (Diaz, Nunez) i darmowych zawodników (Lamey, Iliew). Po prostu trzeba było oszczędzić, by mieć pieniążki na Bitona i Jobanovica.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|