Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49777
Stary 03.07.2011, 16:28
Z doniesień medialnych o Bitonie wynika, że jednak chcemy napastnika pozyskać na zasadzie transferu definitywnego, a nie tylko wypożyczać.

Biorąc pod uwagę, że Biton wcześniej kosztował Belgów 500 tys. €, to jest to spory wydatek. Plus Jovanović za którego (choć w promocji) też trzeba sporo zapłacić.

Stąd pewnie tyle wypożyczeń (Diaz, Nunez) i darmowych zawodników (Lamey, Iliew). Po prostu trzeba było oszczędzić, by mieć pieniążki na Bitona i Jobanovica.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując