Drozd jedź na wycieczkę poza Polskę i zobacz czy jest najdroższe paliwo np. na Słowację, czy do Niemiec. Wtedy będziesz mógł zrobić edycję swojego komentarza
A z resztą gdzie nie pojedziesz (nie licząc Ukrainy i Białorusi) to zapłacisz więcej. Nawet w Wilnie, w którym byłem ostatnio jest drożej o 10%.