Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13090
Stary 03.07.2011, 16:23
Drozd jedź na wycieczkę poza Polskę i zobacz czy jest najdroższe paliwo np. na Słowację, czy do Niemiec. Wtedy będziesz mógł zrobić edycję swojego komentarza

A z resztą gdzie nie pojedziesz (nie licząc Ukrainy i Białorusi) to zapłacisz więcej. Nawet w Wilnie, w którym byłem ostatnio jest drożej o 10%.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 03.07.2011 o godz. 16:25.