Bąbel napisał(a):

|
wcześniej badania były na głównym, to nie ma pewności, że będą na bocznym.
|
A wiadomo gdzie jest relacja z treningu dzisiejszego i jest info:
Dalsza część zajęć odbyła się na boisku głównym ze względu na... zły stan murawy boiska bocznego. Trener Maaskant zadecydował o przeniesieniu zajęć w bardziej komfortowe i bezpieczniejsze dla samych zawodników miejsce.