Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18994
Stary 03.07.2011, 16:13
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Piszą o jednej pleksji 3 metrowej a to trochę za mało...

Powinno to wyglądać tak:
Od G3 pleksja 3 metrowa z siatką do dachu i jeszcze jedna pleksja 3 metrowa przy kresełkach na G4
Dokładnie, siatka powinna być do dachu. Nie wiem, dlaczego kluby tego nie chcą robić. Podczas oceny ryzyka na stadionie KSC (tak, byłem i widziałem), na takie pytania ubezpieczycieli kierownik obiektu pytał po co...ignorant.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując